O NAS
GALERIA
KONTAKT
Zakład z tradycjami
Od 1830 roku

Nawierzchnie sportowe – funkcjonalne i trwałe rozwiązania

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty obejmującej profesjonalną mączkę ceglaną.

Mączka ceglana to surowiec stosowany do wykonania popularnych pomarańczowo-czerwonych nawierzchni kortów tenisowych.

Produkuje się ją poprzez odpowiednie zmielenie ciemnoczerwonych cegieł. Oferujemy najwyższej klasy mączkę ceglaną o zróżnicowanej granulacji, w którą zaopatrują się u nas renomowane ośrodki tenisowe na obszarze całego świata. Nasza mączka ceglana to produkt doskonały nie tylko do pokrycia podłoża kortów, ale także wszelkiego rodzaju boisk, bieżni, ścieżek ogrodowych i nie tylko.

Mączka ceglana jest nowoczesnym i bezpiecznym surowcem do pokrycia nawierzchni sportowych ze względu na naturalne właściwości amortyzacyjne, a co za tym idzie – większą sprężystość nawierzchni łagodzącą skutki ewentualnego upadku. Poprzez swoją szorstkość powoduje ona również zwolnienie tempa piłeczki tenisowej oraz jej wyższe odbicie. Podłoże wykonane z mączki ceglanej należy regularnie wyrównywać przy pomocy specjalnego walca lub szczotki.

Zapewniamy transport zakupionej mączki ceglanej w miejsce określone przez Klienta. Gwarantujemy atrakcyjne ceny! Kontaktując się z nami, można uzyskać szczegółowe informacje na temat gęstości nasypowej, gęstości po zagęszczeniu, a także zapotrzebowania na mączkę na 1 m2 powierzchni. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a także do poznania atrakcyjnej palety ofertowej obejmującej cegłę pełną.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2013
Szybki kontakt

Zakład Ceramiki Budowlanej Idziejczak
Idziejczak Sp. J

+48 502 613 527, +48 601 730 675
cegielnia.nietazkowo@interia.pl

ZOBACZ WIĘCEJ mączka ceglana