O NAS
GALERIA
KONTAKT
Zakład z tradycjami
Od 1830 roku

Nasza Cegielnia Nietążkowo od ponad 180 lat dostarcza swoim Klientom solidne, profesjonalne cegły budowlane

Z powodzeniem są one stosowane do budowy domów prywatnych oraz budynków gospodarskich i obiektów użyteczności publicznej. Już w XIX wieku, w czasach, gdy funkcjonowanie cegielni utożsamiano z rozwojem przemysłowym i gospodarczym regionu, tworzyliśmy miejsca pracy dla okolicznych mieszkańców i wspólnie czerpaliśmy z naturalnego bogactwa ziemi Kościańskiej, obfitującej w gliny ilaste, doskonałe do wypalania cegły. Naszą siłą od zawsze była tradycja, uczciwość oraz ciężka praca i poświęcenie ludzi, których zaangażowanie pozwalało na funkcjonowanie i rozwój naszej cegielni.

Dziś obficie czerpiemy z tych wieloletnich doświadczeń i wzbogacamy je o najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, aby dostarczyć Państwu najwyższej jakości produkty ceglane. W naszej szerokiej palecie ofertowej znajduje się nie tylko solidna cegła budowlana, ale również profesjonalna mączka ceglana, pozwalająca na budowę nowoczesnych nawierzchni sportowych. Zapewniamy Państwu wygodny transport zakupionego surowca oraz fachowe doradztwo. Wszelkie szczegółowe specyfikacje oferowanych produktów uzyskać można na niniejszej witrynie internetowej lub kontaktując się z nami.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi wyrobami. W swojej pracy za priorytet stawiamy sobie jakość i rzetelność, aby zagwarantować Państwa zadowolenie z zakupionych produktów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2013
Szybki kontakt

Zakład Ceramiki Budowlanej Idziejczak
Idziejczak Sp. J

+48 502 613 527, +48 601 730 675
cegielnia.nietazkowo@interia.pl

ZOBACZ WIĘCEJ cegły producent