O NAS
GALERIA
KONTAKT
Zakład z tradycjami
Od 1830 roku

Cegła Pełna

Jednym z najpopularniejszych materiałów budowlanych pozostaje niezmiennie cegła pełna.

Jest to solidny surowiec otrzymywany w procesie wypalania różnych gatunków glin. W naszej cegielni łączymy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z ponad 180-letnim doświadczeniem oraz bogatą tradycją, która pozwoliła nam dojść do perfekcji w produkcji najwyższej klasy cegły oraz mączki ceglanej.

cegła pełnaW naszym zakładzie najlepsze gatunkowo gliny są rozdrabniane i mieszane z wodą w celu uzyskania substancji o jednolitej konsystencji. Tak przygotowana masa jest następnie odpowiednio formowana i wypalana w specjalnych piecach w temperaturze sięgającej 850-1000 °C, w wyniku czego powstaje solidna cegła budowlana, dostarczana zarówno klientom prywatnym, jak i firmom. Oferujemy Państwu cegłę budowlaną klasy 15 o wymiarach 240x120x65 oraz 250x120x65.

Dostarczamy nie tylko doskonały materiał budowlany w postaci cegły pełnej, ale również surowiec, jakim jest mączka ceglana przeznaczona na korty tenisowe oraz bieżnie. Z racji swojej szorstkości, powodującej duże tarcie, nawierzchnia ceglana na korcie pozwala na wyższe odbicie piłki tenisowej z mniejszą prędkością.

cegła pełna producentJesteśmy solidną, godną zaufania firmą. Potwierdza to fakt, iż z naszej oferty w zakresie mączki ceglanej korzystają prestiżowe ośrodki tenisowe z całego świata. Podobną popularnością cieszy się oferowana przez nas cegła pełna. Jako producent i bezpośredni dostawca produktu – jesteśmy w stanie zapewnić Państwu atrakcyjne ceny wytwarzanych wyrobów. Korzystając z naszych usług nie musicie się Państwo również martwić o transport zakupionych produktów, gdyż oferujemy własne usługi przewozowe cegły i mączki ceglanej.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2013
Szybki kontakt

Zakład Ceramiki Budowlanej Idziejczak
Idziejczak Sp. J

+48 502 613 527, +48 601 730 675
cegielnia.nietazkowo@interia.pl

ZOBACZ WIĘCEJ cegła pełna