O NAS
GALERIA
KONTAKT
Zakład z tradycjami
Od 1830 roku

Cegielnia Nietążkowo naszą dumą jest cegła budowlana

Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej palety ofertowej obejmującej najwyższej klasy cegły budowlane.

cegła budowlanaJako profesjonalna cegielnia produkujemy cegły pełne zgodne z najwyższymi standardami rynkowymi oraz spełniające wszelkie wymagania naszych Klientów. Ziemia Kościańska, w obrębie której zlokalizowana jest nasza cegielnia słynie z bogatych pokładów glin ilastych. Dzięki solidnej, sumiennej pracy oraz pasji, a także przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie dostarczać Państwu najwyższej klasy wyroby ceglane.

Nasze bogate doświadczenie w wypalaniu cegły sięga przeszło 180 lat wstecz. W tym czasie nasza firma sprawnie przeszła przez kolejne etapy rozwoju, od początku swej działalności i ręcznej produkcji cegły, przez mechanizację całego cyklu produkcji, aż po dzień dzisiejszy, gdy możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości produkt, jakim jest solidna, nowoczesna cegła budowlana.

cegły budowlaneDostarczamy cegłę należącą do klasy 15, w dwóch rozmiarach: 250x120x65 i 240x120x65. O najwyższej jakości naszych wyrobów świadczą opinie usatysfakcjonowanych Klientów, którzy nierzadko prowadzą z nami stałą współpracę. Oprócz cegły oferujemy Państwu również nowoczesną mączkę ceglaną, wykorzystywaną jako bezpieczne i naturalne wykończenie nawierzchni obiektów sportowych, takich jak boiska, korty tenisowe czy bieżnie lekkoatletyczne.

Pakujemy 360 cegieł na palecie, co daje łączną masę załadowanej palety wynoszącą 1330 kg. Na życzenie Klienta zapewniamy własny transport wyrobów w wybrane przez niego miejsce. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2013
Szybki kontakt

Zakład Ceramiki Budowlanej Idziejczak
Idziejczak Sp. J

+48 502 613 527, +48 601 730 675
cegielnia.nietazkowo@interia.pl

ZOBACZ WIĘCEJ cegły budowlane